UA-105791786-1
ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

О нас

РАДО ВІТАЄМО ВАС У НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ «BOOKS4ZNO» І ПРОПОНУЄМО ВАМ ВЗАЄМОВИГІДНІ УМОВИ СПІВПРАЦІ

 

Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу навчальної літератури для підготовки до складання ДПА (і її проведення) та ЗНО.

Нами налагоджено тісні зв'язки з видавництвами, лідерами випуску посібників для зовнішнього незалежного оцінювання й державних підсумкових атестацій (4-й, 9-й, 11-й класи), і тому вся нова література в найкоротший термін з'являється на наших віртуальних полицях та цілком реальних складах. Усі пропоновані нами навчальні посібники чекають на вас, і в разі замовлення швидко надсилаються обраними покупцем видами доставки за вашою адресою.

Нашою літературою користуються учні й учителі, оскільки в ній розміщується зручно вкомплектований навчальний матеріал кількох років для вивчення всіх тем програми з різних предметів, найуживаніші на даний час види завдань для закріплення й перевірки знань учнів.

Наші менеджери добре знають, яка навчальна література вам потрібна для різних періодів підготовки до складання ЗНО й за якими дисциплінами. Тут вам запропонують найкращі зразки посібників різних видавництв, і ви зможете обрати серед них усе необхідне.

Отже, ми можемо забезпечити вас усіма актуальними виданнями Тернополя (видавництво «Підручники і посібники»), Кам'янця-Подільського (видавництво «Абетка»), Києва (видавництва «Літера ЛТД», «Грамота», «Освіта», «Генеза»), Харкова (видавництво «Ранок») та менш відомими покупцям. Уся замовлена для ЗНО чи ДПА література відправляється нами за конкретними адресами Харкова, до Полтави, Черкас, Києва, Запоріжжя, Миколаєва, Одеси, Івано-Франківська, Львова й решти міст, селищ і сіл України прийнятними для замовника видами сучасних перевезень.

Нами опрацьована гнучка і приємна для вас система знижок. Пільговим контингентом у нас є вчителі, зареєстровані на нашому сайті покупці й оптові замовники. Передбачена навіть і безкоштовна доставка навчальної літератури у разі великого об'єму замовлення.

Ми гарантуємо якість запропонованих нами навчальних посібників, гарні умови обслуговування та цілісність доставки за будь-якою адресою. Для наших покупців ми готові зробити все можливе!