UA-105791786-1
ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

Доставка

Замовити в нас літературу для ЗНО чи ДПА можна не виходячи з дому:

1) на нашому сайті – в запропонованій формі, у зручний для вас час;

2) за телефоном (контактні номери вказані на головній сторінці сайта) – щоденно, з 9-ї по 17-ту годину.

Під час оформлення заявки вказуйте, будь ласка, всі необхідні дані: вид літератури, назва, автори, видавництво, кількість екземплярів тощо, адже ви отримаєте саме те, що вказали.

Замовлення літератури завжди передбачає її доставку за вашою адресою (у будь-який населений пункт України). Сума мінімального замовлення  – 150 грн. Заявки на посібники розглядаються оперативно: наступного дня посилки відправляються й надходять до адресата через 2–7 днів.

Доставка по Україні (Київ, Одеса, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпро та інші) та по Харкову – на конкретні адреси – відбувається за рахунок покупця. Посилки з навчальними посібниками на суму 700 грн і більше доставляються нами безкоштовно за будь-якою адресою.

Ми можемо запропонувати вам такі види перевіреної на якість доставки: «In Time», «НОВА ПОШТА», «Укрпошта», кур'єр. Під час виконання замовлення вам слід указати обраний вид оплати й доставки вашого товару (продуманий у зв'язку з вашим місцем проживання й можливостями поштового сервісу).

Якість і швидкість надходження навчальної літератури залежить не лише від нашої сумлінності, але в деякій мірі й від вашого вибору.