UA-105791786-1
ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

Видавництво "УЛА"

Відображати:
Сортування

Продукція видавництва «УЛА» до ЗНО

Бажаєте дешево купити тут навчальні посібники харківського видавництва «УЛА» для повторення предметів до незалежного оцінювання? Наш інтернет-магазин «BOOKS4ZNO» забезпечить ними бажаючих у необхідній кількості.

 

Серійні посібники для старшокласників

Видавнича організація «УЛА» міста Харкова підготувала абітурієнтам і школярам дві серії довідників для підготовки до ЗНО та закріплення матеріалу охоплених тестуванням шкільних дисциплін. Обидві групи книжок призначені для прискореної підготовки до іспитів.

  • «100 % довідник. (Назва предмета.) Поняття, визначення, таблиці. Підготовка до ДПА, ЗНО, іспиту» написаний наступними авторами за такими екзаменаційними предметами:

1) «Фізика» – автор Н. Столяревська;

2) «Хімія» – Л. Гончаренко;

3) «Біологія», М. Кравченко;

4) «Історія України», А. Корягіна;

5) «Математика» – О. Каплун;

6) «Українська мова», В. Терещенко;

7) «Англійська мова» – Я. Довгополова.

  • «Довідник у таблицях. (Назва предмета.) 6–11 класи. Увесь курс стисло та наочно!»таблиці та схеми ЗНО за  дисциплінами:

1) «Біологія» – автора О. Конобевської;

2) «Історія України»;

3) «Алгебра», автора О. Роганіна;

4) «Геометрія» – того ж автора;

5) «Хімія», Н. Островерхової;

6) «Англійська мова», Ю. Чіміріс;

7) «Українська мова» – І. Таровитої;

8) «Фізика» – Н. Столяревської.

Наш сайт «BOOKS4ZNO» приймає замовлення в необмеженій кількості на зазначені вище навчальні посібники онлайн і в телефонному режимі, з 9-ї по 17-у години, без вихідних. Товари надсилаються вказаним клієнтом видом доставки за українськими адресами.

Знижки в нас надаються: від 10 до 35 % – оптовим замовникам. Безкоштовно відправляються посилки вартістю 700 гривень зі знижкою.