UA-105791786-1
ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

Видавництво "ПЄТ"

Відображати:
Сортування

Продукція видавництва «ПЕТ» і ЗНО

Купити зі знижкою навчальні посібники з різних предметів видавництва «ПЕТ» міста Харкова для повторення матеріалу до ЗНО та інші оптом і вроздріб допоможе наш інтернет-магазин «BOOKS4ZNO».

Видання для школярів

Харківське видавництво «ПЕТ» готує книжки й навчальні посібники для школярів різного віку, але переважна більшість виданої літератури присвячена представникам середніх і старших класів та вчителям.

Значним попитом у покупців користуються наступні серійні видання:

  • «Успішні сходинки. Тематичне оцінювання» за кількома предметами початкової школи – в одному посібнику – для підготовки до ДПА в 4 класі;
  • «Зошити для поточного й тематичного оцінювання» великого формату для підготовки до ДПА в 9 класі зі всіх шкільних дисциплін;
  • «Зарубіжна (світова) література. Хрестоматія», усі класи;
  • «Українська література. Хрестоматія», 5–11 класи.

Абітурієнти отримують від цього видавничого колективу два неповних комплекти навчальних посібників для закріплення матеріалу до вирішальних тестових іспитів зі вказаних нижче предметів:

а) «Біології» – авторів Ю. Нечаєвої, О. Пономаренко;

б) «Української мови та літератури» – Є. Дмитренко;

в) «Англійської мови» – О. Мирославської;

  • «Комплексний довідник абітурієнта»:

а) «Хімія», автор В. Гордієнко;

б) «Фізика», Т. Чертіщева;

в) «Російська мова», Є. Дмитренко;

г) «Українська мова та література» – того ж автора;

д) «Географія», Н. Первишева.

Заявки приймаються у зручній для покупця формі, за будь-якою українською адресою, на сайті «BOOKS4ZNO». Замовлення відправляється названим покупцем способом доставки й через 4–7 днів надходить до адресата.

Знижки отримують оптові клієнти, вчителі та зареєстровані на сайті покупці. Доставка посилок вартістю 500 гривень – за кошти відправника.