UA-105791786-1
ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

Панчук Ігор - ЗНО 2018 з історії України

Відображати:
Сортування

Історія України до ЗНО 2018 від Ігоря Панчука

До списку обов'язкових для складання предметів на зовнішньому незалежному оцінюванні входить історія України. Але вона стоїть як варіативна на одному щаблі з математикою (технічні та гуманітарні вищі навчальні заклади сильно відрізняються набором важливих для вивчення (отже, і для перевірки) предметів). Це так само зручно і для випускників, які вже мають певне розумове налаштування на майбутнє.

Складність підготовки з історії нашого народу та його споконвічної території полягає в не стихаючих дебатах стосовно наших коренів, періоду становлення й навіть сучасної політики. Як не дивно це звучить, але абітурієнт «має догодити своєму екзаменаторові» саме такими відповідями, які той хотів би почути.

Влучні фрази якраз можна знайти у спеціально укладеній до ЗНО літературі. Матеріал даних посібників відповідає програмі незалежного оцінювання, у ньому використовуються тести та інші завдання останніх років, враховуються всі поточні зміни й документи.  

 

Кілька слів – про автора Панчук І. та видавництво

У кожного школяра є принаймні два вчителя історії: це його викладач і автор підручника. Стосовно другого твердження можете не сумніватися, адже до написання книжок для учнів у нашій країні допускаються переважно вчителі з величезним досвідом роботи. Та інакше й не може бути, бо саме вони чудово знають, що і як треба писати для гарного розуміння матеріалу, надійного запам'ятовування й належного виховання наданим змістом.

Найпопулярніші сучасні автори підручників з історії, робочих та контрольних зошитів, методичної літератури нерідко пишуть як логічне продовження навчання також і спеціальну літературу для ґрунтовного повторення вивченого у школі курсу з метою якісного складання вступного іспиту (він може бути із двох офіційних історичних дисциплін).

Якщо серед запропонованих вам посібників немає знайомого прізвища, ми радимо вам скористатися повним комплектом надійних і цілком доступних за стилем викладання книг Панчука Ігоря Івановича. Усі його матеріали (як для школярів, так і для випускників) надруковані в одному й тому самому відомому видавництві «Підручники і посібники» міста Тернополя, вони користуються немалим попитом у старшокласників, абітурієнтів та вчителів.

В асортименті цього чудового вчителя-практика є книги для повної підготовки до іспиту, для серйозного теоретичного чи тестового закріплення і навіть прискореного повторення. Ви зможете обрати в даного автора зручні екземпляри для вашої ситуації готовності. Є також гарні видання зі всесвітньої історії.

 

Комплексне видання для різнобічної підготовки до ЗНО

Видавництво «Підручники й посібники» та його постійний автор І. І. Панчук пропонують усім готуватися до такого відповідального в житті тестування саме за їхніми, написаними на різний попит і смак посібниками. Вони гарантують надійне засвоєння по-сучасному укладеного матеріалу всього шкільного курсу історії України та всесвітньої історії. Тут є книги з ретельно викладеною теорією, з тестовими завданнями (і відповідями до них) або з поєднанням обох видів закріплення. Кілька видань підготовлені для прискореного повторення тем як у теоретичній, так і в тестовій формі:

  • «Комплексне видання»: а) з історії України, б) зі всесвітньої історії;
  • «Довідник школяра» – із обох історій;
  • «Міні-довідник»;
  • «Збірник тестових завдань» – для двох дисциплін;
  • «Тренажер»;
  • «Український історичний календар»;
  • «Історія України очима іноземців: довідник-хрестоматія»;
  • «600 запитань і відповідей про Україну».

Іншим шрифтом записані книги, видані не для ЗНО, але якими можна скористатися при бажанні в будь-який час опанування даної науки.

Наш сайт «BOOKS4ZNO» приймає замовлення на всі видання в необмеженій кількості. Ми забезпечимо наших покупців цією необхідною літературою швидко і якісно, зі знижкою вчителям, зареєстрованим покупцям і, звичайно ж, оптовим замовникам. На безкоштовну доставку можуть претендувати клієнти, які зробили замовлення на 500 грн чи більше.

Наші товари доставляються протягом 4–7 днів до всіх міст і сіл України всіма сучасними видами поштового сполучення, за вибором клієнта. Спосіб оплати також оберете ви, шановні покупці!