UA-105791786-1
ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

Опт

Наш інтернет-магазин «BOOKS4ZNO» є представником видавництв «Підручники і посібники» (місто Тернопіль), «Літера ЛТД» (місто Київ), «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) та ін., лідерів випуску навчальних посібників для підготовки і складання ДПА й ЗНО, він отримує безпосередньо від них видану літературу для продажу. Завдяки цьому в нас є можливість пропонувати вам наші товари за мінімальними цінами.

Ми надаємо знижки вчителям і покупцям при вказаному обсязі навчальних посібників. Оптові покупці в нас отримують від 10 до 30 % знижки – в залежності від кількості замовлених екземплярів. УВАГА!!! Знижка можлива, якщо ціни на товар указані роздрібні.

СИСТЕМА ЗНИЖОК:

10% - при купівлі 10 одиниць товару (в асортименті); 

15% - 20 одиниць товару;

20% - 30 одиниць товару;

25% - 50 одиниць товару;

більша % - за домовленістю (але не менше 60).

Товари на суму 1000 грн і більше відправляються нами БЕЗКОШТОВНО за всіма адресами України.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете лише якісну літературу, допущену Міністерством освіти і науки України та Державною санітарно-епідеміологічною службою до використання в навчальному процесі. Якість доставки й обслуговування ми також гарантуємо.

Оптове замовлення навчальної літератури, крім гарних знижок для вас, значно економить час на пошуки потрібних посібників для всього класу й вирішує проблему доставки.

Наші менеджери швидко розглянуть ваші заявки, зв'яжуться з вами в разі виникнення певних питань і відправлять обрані посібники прийнятним для вашої ситуації видом доставки.