UA-105791786-1
ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

Нелін Є. П. - таблиці

Відображати:
Сортування

Математика від Неліна Є. П. до ЗНО 2020

Іспит із предмета «Математика» складається щорічно більшістю абітурієнтів на зовнішньому незалежному оцінюванні. До нього входять завдання з трьох окремих (але тісно пов'язаних між собою) шкільних дисциплін, які вважаються складними для розуміння принаймні половини учнів.

Усі абітурієнти ретельно чи поверхнево (у залежності від рівня розвитку й освіченості), але обов'язково готуються до його проходження. Хтось розв'язує ще раз пройдене в середніх і старших класах за збірниками завдань, дехто використовує для цього спеціально видані посібники для ЗНО. Головне знають усі, що в предметах математичного циклу теорія тісно пов'язана з розв'язуванням задач і чогось іншого.

 

Про трудовий шлях автора

Якщо ваше вивчення математики не мало тісного зв'язку з певним відомим нині автором або ви бажаєте підготуватися за іншою методикою викладання, ми рекомендуємо звернутися до великого набору різноманітної навчальної літератури автора Неліна Євгена Петровича. І якщо вас цікавить загальна інформація про даного фахівця, можете тут із нею ознайомитися.

Є. П. Нелін на даний час є методистом науково-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, завідувачем кафедри тестових технологій і моніторинга якості освіти ХНПУ імені Г. С. Сковороди. Він – кандидат педагогічних наук, професор, постійно читає лекції у двох містах на курсах підвищення кваліфікації вчителів.

Для школярів і вчителів автор підготував багато навчальних посібників із алгебри й геометрії, серед яких є підручники для старших класів, дуже корисні для швидкого закріплення посібники, зошити з поточного та тематичного оцінювання знань для всіх паралелей і книжки для незалежного оцінювання (книги для підготовки до ЗНО з математики).

Найкраще й найтриваліше співробітництво в цього автора відбулося з харківським видавництвом «Гімназія», його співавторами були і є Роганін О. М. (при написанні зошитів) і Долгова О. Є. (у підручниках).

 

Комплексне видання та експрес підготовка – вже видані

Кожен випускник школи може вибрати з названих видів літератури потрібні саме йому для поліпшення рівня підготовленості до іспиту з математики.

Звертаємо вашу увагу на той факт, що більшість книжок вийшла друком у видавництві «Гімназія» міста Харкова й під авторством Євгена Неліна. Додаткові відомості подаються нижче.

  • «Комплексне видання до зовнішнього незалежного оцінювання» (підготовлене разом із Роганіним О. М.).
  • «Експрес-підготовка» (видано в «Літері» міста Києва).
  • «Геометрія у таблицях».
  • «Алгебра у таблицях».

Дані таблиці та схеми учні застосовують при підготовці до ДПА з клас з математики.

Наш сайт «BOOKS4ZNO» приймає заявки на будь-які види навчальних посібників у необмеженій кількості. Наші посилки відправляються до всіх міст і сіл України сучасними видами поштової доставки чи кур'єром.

Знижки при оплаті товару в нас матимуть зареєстровані покупці, вчителі й оптові замовники. За наш кошт відправляться товари на суму понад 700 гривень зі знижкою.