UA-105791786-1
ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

Лазарчук Л. Ю. - ЗНО 2020 з української мови та літератури

Відображати:
Сортування

Українські посібники до ЗНО 2020 від Людмили Лазарчук

Що таке популярність? Це коли твої корисні справи помітили й оцінили зацікавлені в даному питанні люди. Вони розповідають іншим про ваші здобутки, радять ознайомитися з ними не заради цікавості, а щоб отримати певну цінну інформацію чи допомогу з цього джерела.

Так само сталося і з автором навчальних посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) Лазарчук Людмилою Юріївною. Ще й не встиг охолонути друк у виданих примірниках, а на полицях книгарень, ринків і сайтів їх уже майже не залишилося. Вони одразу сподобалися абітурієнтам своєю цілковитою змістовою доступністю та повнотою охоплення тем.

Звичайно, першим і найважливішим іспитом у всьому ЗНО випускники цікавляться багато, добре готуються до його складання. Але ж літератури видано немало, а юнацтво бажає саме таку книжку! Це – безумовий успіх автора, гідна оцінка його копіткої творчої праці.

 

Актуальність і результативність посібників Лазарчук Л.

Л. Ю. Лазарчук – учитель української мови та літератури з великим стажем роботи, набутим і оціненим професійними званнями досвідом. Багато знань і умінь вона вклала своїм численним учням, навчила їх вести активний спосіб життя: брати участь в урочистих святах, конкурсах та олімпіадах, присвячених популяризації рідної мови та вітчизняної літератури.

Так само щедро Людмила Юріївна ділилася своїми вміннями й трудовими наробками і з колегами зі всієї України. Багато разів у видавництвах Тернополя «Лібра Терра» та «Підручники і посібники» виходили друком її методичні посібники, важливі для вчителів календарне планування та збірники тестових завдань для поточних і тематичних контрольних робіт.

Саме останній вид роботи, в якому вчителька досягла неабиякої досконалості, і здобув їй широке визнання.

У період розквіту тематичного оцінювання по школах уміння складати тестові завдання є великим благом. Це – ціла наука: вдало, в потрібній формі написати різноманітні тести для учнів, щоб і складно було, й результати були пристойні, і весь матеріал охопити цими лаконічними завданнями.

Як для учнів, так і для випускників шкіл тестове опитування має охоплювати весь матеріал і різні за формою завдання. Майстерність автора якраз і полягає в умінні підібрати до кожної теми специфічну форму запису тесту, варіювати їх і вчити абітурієнтів оперувати своїми знаннями в різних наданих їм умовах. Мабуть, користувачі посібників Л. Лазарчук якраз і відчули високий рівень написання незліченних тестів і велику користь від їхнього проходження у справі підготовки до аналогічного складання іспиту за двома предметами.

 

Що можна придбати на нашому сайті

На даний час поки що основним посібником автора Лазарчук Л. Ю. до ЗНО, надрукованим у тернопільському видавництві «Лібра Терра», є тестовий комплект (6000 завдань) «Готуємось до незалежного оцінювання з української мови та літератури». Зручність роботи з ним (крім указаного вище) полягає в тому, що випускники мають змогу перевірити власні відповіді, підкорегувати на цій основі свої знання і вміння з рідної мови.

Даний навчальний комплект складається з таких окремих книжок:

  • «Частина 1. Українська мова» (обсяг – 376 сторінок);
  • «Частина 2. Українська література»;
  • «Ключі для роботи в навчальному посібнику „Готуємось до незалежного оцінювання з української мовиˮ»;
  • «Ключі для роботи в навчальному посібнику „Готуємось до незалежного оцінювання з української літературиˮ».

До ЗНО 2020 збірник тестових завдань з української мови Лазарчук Л. користується вже багато років попитом за велику кількість пропонуємих тестів.

Наш сайт «BOOKS4ZNO» забезпечить усіх бажаючих даним комплектом у цілому або будь-яким посібником із нього в необмеженій кількості. Заявки приймаються онлайн і за телефоном від 9-ї по 17-у години, без вихідних. Товари відправляються до всіх міст і сіл України сучасними видами доставки, за вибором замовника.

 Знижки різного обсягу надаються вчителям, постійним та оптовим покупцям. За наш кошт відправляються посилки на суму понад 700 гривень за всіма українськими адресами.