UA-105791786-1
ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

Дудка О., Шевелева Л.

Відображати:
Сортування

Українська мова авторів Дудки й Шевелєвої до ЗНО 2020

Навчальний предмет «Українська мова», який першим і обов'язково складається на зовнішньому незалежному оцінюванні, починає вивчатися з 1 класу. Дехто з читачів може сказати, що це просто смішно: ЗНО – й перший клас. А як бути з тими горе-учнями, що до цього часу літери плутають?

Правила українського правопису вивчаються ще в початковій школі, а згодом ускладнюються чи просто повторюються. Отже, для школярів, які неуважно ставилися до своїх обов'язків ще в 1–4 класі, варто під час підготовки до ДПА чи й навіть до останнього тестування зазирнути до основних матеріалів тих років.

Решта потрібних тем міститься в 5–11 класі (хоча в старших класах, навпаки, нічого суттєвого вже немає, бо там дуже мало годин). Тому дуже важливим є відтворення в пам'яті розділів рідної мови середніх класів.

 

Які автори зможуть зарадити

Видавництво «Гімназія» міста Харкова турбується про власну репутацію, прагне видавати лише актуальну, оригінальну й прогресивну навчальну літературу. З тією ж метою воно запросило до спільної роботи авторів Дудку О. О. й Шевелєву Л. А. У них за плечима – великий практичний досвід у справі вивчення особливостей української мови та навчання грамотності школярів будь-якого віку.

І справді, їхні трудові наробки одразу привабили, в першу чергу – вчителів, своєю новизною та сучасністю подачі, особливістю підбору матеріалів, на основі яких подаються правила. Викладання рідної мови – це не лише старанне вивчення тем із граматики та синтаксису, але й належне виховання дітей та юнацтва засобами живого слова.

Постійні співавтори Лариса Шевелєва й Олена Дудка це чудово розуміють і цілком виконують поставлені перед авторами завдання. Мабуть, тому запропоновані ними книги до ЗНО з української мови одразу і з задоволенням друкують.

 

Варто переглянути практикум з українського правопису

Популярні нині харківські автори О. О. Дудка та Л. А. Шевелєва, які переважно друкували свої книги у видавництві «Гімназія» (стосовно інших видавництв є додаткові помітки нижче), пропонують у допомогу всім бажаючим такі корисні навчальні посібники:

  • «Український правопис. Практикум»:

а) книга для 1–4 класів;

б) книга для 5–11 класів;

  • «Збірник диктантів з української мови»:

а) 1–4 класи;

б) 5–11 класи;

  • «Українська мова. 5–11. Новий збірник диктантів» (харківське видавництво «Ранок», автор – Шевелєва);
  • «Українська мова. Комплексний довідник» (Гімназія);
  • «Українська мова. Довідник» (харківське видавництво «Парус-Друк», 2010 року видання).

Наш сайт «BOOKS4ZNO» готовий забезпечити як оптом, так і в роздріб своїх замовників останніми виданнями вказаних вище авторів. Заявки на літературу приймаються онлайн і за телефоном. Наші менеджери розглянуть ваші побажання вже наступного дня й, за наявності книг на складі, одразу відправлять їх за будь-якою адресою України.

Спосіб доставки та оплати в нас обирає покупець. Знижки завжди отримують учителі, постійні клієнти й оптові покупці (від 10 до 35 відсотків). Безкоштовно надсилаються товари на мінімальну суму 700 гривень.