UA-105791786-1
ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

Видавництво «Єдельвейс»

Відображати:
Сортування

Продукція торгового дому «Едельвейс»

Купити за собівартістю екземпляри шкільної документації вінницького торговельного будинку «Едельвейс» у необмеженій кількості можна в нашому інтернет-магазині «BOOKS4ZNO».

 

Асортимент шкільної документації видавництва «Едельвейс» (Вінниця)

Видавництво «Едельвейс» міста Вінниці, створене 2007 року, надає поліграфічні послуги замовникам: друкує дипломні роботи, візитки, вітальні листівки тощо. Також колектив готує до друку й видає книги, картонно-паперову ділову продукцію, у тому числі – й для шкіл.

Так, поліграфічною організацією опрацьований «Класний журнал» нового зразка у двох варіантах: для 1–4 та 5–11 класів. Є багато інших корисних товарів для школярів і працівників навчальних закладів, наприклад:

Замовлення на продукцію організації «Едельвейс» оптом і в особисте користування приймаються на сайті «BOOKS4ZNO» онлайн чи в телефонному режимі з 9-ї до 17-ї години, без вихідних. Посилки доставляються поштою, за адресами України, протягом 3–5 днів або кур'єром.

Нами опрацьована гнучка система знижок; тут діє безкоштовна доставка товару вартістю 700 гривень зі знижкою – за умови повної передплати покупки за картою «Приватбанку». Пільги при оплаті отримують учителі, зареєстровані покупці та оптові клієнти.