UA-105791786-1
ПочатокСписок бажаних товарів (0)КабінетКошикОформити

Барна Іван - ЗНО 2018 з біології

Відображати:
Сортування

Біологія Івана Барни до ЗНО 2018

Скільки не вивчай будь-який предмет у школі, та перед таким важливим іспитом, яким є незалежне оцінювання, все одно треба ґрунтовно відтворити в пам'яті необхідне. І робити це краще за спеціально створеними посібниками. Їхня перевага полягає в тому, що в них надається лише матеріал за Програмою ЗНО 2018 року, і немає необхідності читати зайве в підручниках усіх класів.

 

Які посібники зручніші для підготовки

Особливим попитом серед абітурієнтів і навіть учителів користуються книжки з біології, написані талановитим педагогом, людиною з великим практичним стажем роботи Іваном Барною (видавництво «П і П» міста Тернополя). Що ж саме приваблює в них?

Мова посібників – проста й доступна кожному випускникові. Уміло виділено головне й важливе зі всіх розділів шкільної програми, з кожної теми. Зручно надаються потрібні малюнки, світлини та схеми.

Велика увага приділяється автором розв'язуванню вживаних у типових зошитах задач: тут є зразки виконання найскладніших видів і приклади нерозв'язаних. Закріплення матеріалу відбувається за допомогою проходження різних за формою подачі тестів.

Для аналогії надаються варіанти тестових завдань у форматі ЗНО. Одночасно повторюється зміст і виконується все, як на справжньому іспиті. Навіть є бланки для запису відповідей! А самі відповіді до задач і тестів, для самоконтролю користувачів, розміщені в кінці всіх посібників. Можна не лише перевірити себе, але й запам'ятати найскладніші з них.

 

Які книги придбати з біології

Усі свої книжки з біології для підготовки до ЗНО автор І. Барна написав в одному й тому ж самому тернопільському видавництві «Підручники і посібники». З ним даного вчителя пов'язують міцні трудові відносини. Тут були надруковані наступні посібники:

  • «Комплексне видання» – для повного і тривалого вивчення предмета;
  • «Міні-довідник» – прискорене повторення теорії;
  • «Збірник тестових завдань» – закріплення всього курсу;
  • «Тренажер» – прискорене закріплення матеріалу в тестовій формі;
  • «Збірник задач з біології» – практичні навички в рішенні задач.

Як бачите, видані книжки розраховані на різний рівень і термін підготовки, але в них є все необхідне.

Наш сайт «BOOKS4ZNO» може запропонувати своїм покупцям будь-яку продукцію українських видавництв у необмеженій кількості. Ми надішлемо наші товари за всіма адресами замовників зручним видом доставки.

Знижки в нас отримають учителі, зареєстровані на сайті клієнти й оптові замовники. Безкоштовну доставку матимуть покупці з загальною сумою замовлення – 500 грн зі знижкою.